موجودات زنده

فیل بزرگترین حیوانی است که در روی زمین زندگی می کنند ، و دوم طولانی ترین عضو از قلمرو حیوانات پس از زرافه. نه تنها پیشی گرفته اهمیت برخی از انواع نهنگ ها. فیل ها تنها جانورانی هستند که بینی به شکل لوله استفاده می شود به عنوان یکی از احزاب است. Jaratimha نیز استفاده می شود فیل ها به جلو و برگ و شاخه های کوچک و شاخه های درختان ، و به جذب آب که Touselh بعد به دهان. این شهر همچنین دارای یک حس تیز از بو ، که معمولا استفاده می شود به بررسی Jaratimha هوا. گوش و گوش فیل بزرگ تر از هر حیوان دیگر ، و دندان او را به شکل دندان های بزرگ.

دو نوع اصلی از فیل ها وجود دارد : فیل فیل های آفریقایی و هند نیز به عنوان فیل آسیایی شناخته شده است. فیل آفریقایی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا زندگی می کنند ، در حالی که فیل هند در بخش هایی از هند و جنوب شرق آسیا زندگی می کنند.

فیل بسیار قوی حیوانات ، بسیار هوشمند است. او Ptdjanha حقوق و آموزش برای هزاران سال ، و برای حمل و نقل بارهای سنگین در برخی از کشورهای آسیایی استفاده می شود. فیل می تواند یک تنه درخت بلند و حرکت آن به آرامی با استفاده از دندان ها و تنه. ممکن است به سختی یک تنه در یک وسیله نقلیه در حال حرکت به جلو و چرخ.

این قدیمی ترین کاربرد شناخته شده از فیل استفاده می شود که در جنگ های قبلی است. آیا شکست ارتش مقدونی به رهبری اسکندر کبیر در 331 سال قبل از میلاد. M سربازان فارسی که از فیل در جنگ straddled. همچنین با استفاده از هانیبال فرمانده مشهور از کارتاژ در 218 قبل از میلاد. فیل M به عبور از رشته کوه های آلپ در فرانسه برای حمله به ایتالیا. ارتش Abraha نیز آن را مورد استفاده برای تخریب کعبه Ashram حدود یک سال 570 متر. داستان در قرآن در سورت آل فایل است.

کار در قرن نوزدهم به نام به نام های بزرگ فیل های آفریقایی مشهور شد. صفحه نمایش از این فیل در باغ وحش در لندن بیش از 17 سال. بازدید کنندگان به لندن از سراسر جهان برای دیدن بزرگترین حیوانات در اسارت محل در آن زمان صورت گرفت. رسیده است به طول 3.4 متر و وزن آن بیش از 6.5 تن متر است. در سال 1882 در ایالات متحده بررسی B خریداری شده است. T Barnum و او را به یک ستاره در جذاب سیرک. از آن زمان به مدت تبدیل شده است به نام هر چیزی بزرگ بسیار بزرگ است.

بعضی از مردم سفر به آفریقا و برخی از نقاط آسیا به فیل ها در زیستگاه وحشی است. اما تعدادی از فیل ها به طور مداوم کاهش یافته است. که در آن مردم برای کشتن tusks عاج. و نیز مردم در بسیاری از سرزمین ها که در زندگی با این حیوانات ، که منجر به از بین رفتن زیستگاه طبیعی برای حل و فصل فیل ها ، و تهدید فعالیت های کشاورزی و صنعتی از منابع طبیعی مورد نیاز فیل ها در زندگی خود. این رشد از جمعیت آسیا در هزینه تعداد فیل ها ، سقوط کرد که به کمتر از 40 هزار بود. دلیل اصلی برای کاهش تعداد از فیل در آفریقا به بیش از ماهیگیری. در حالی که تعدادی از فیل آفریقایی در سال 1979 در حدود یک میلیون و 300000 ، این تعداد به حدود 600 هزار فیل در آغاز دهه نود قرن بیستم کاهش یافته است. اگر یک تعداد کم از فیل ها در آنچه در آن است حیوانات منقرض شده از بیابان را از نظرات از خدا و میلادی قرن بیستم تبدیل شده است.

ما انجام شده است یک کمپین قوی در جهان در پایان دهه هشتاد قرن بیستم به منظور قرار دادن مردم در سطح مسئولیت و تحقق است که هزاران نفر از فیل ها در هر سال برای طلا و جواهر عاج کنده کاری و قتل عام شدند. ژاپن ، مصرف کننده اصلی عاج برای استفاده در ساخت تمبر امضا ، مهر و موم و یا از نام های متداول برای جوهر چاپ. او تخمین زده است که هر سال جان حدود 12000 عاج فیل ها برای به دست آوردن است ، که برای تولید این مهر و موم مورد نیاز است.


شبكة العمالقة
چین خاکستری فیل ضخامت پوست تا 3 سانتی متر
و وزن آن کمی کمتر از یک هزار کیلوگرم. عجیب است که پوست
فیل نرم افزار می تواند به مگس و پشه و حشرات دیگر برای بهترین.

شبكة 
العمالقة
فیل بود و تنها زمانی که خشم و ترس را برای یک فاصله کوتاه به سرعت
بیش از 40 کیلومتر در ساعت است. گله از فیل ها است که می تواند راه برود
در سفری طولانی در تا 16 کیلومتر در ساعت است.

شبكة 
العمالقة
تنه فیل استفاده می شود به شدت او می تواند
تنه درخت به وزن 270 کیلوگرم و در برداشت اشیاء کوچک مانند
سکه. علاوه بر فیل می تواند بو و تنفس از طریق Jaratimha.

شبكة 
العمالقة
فیل ها عشق آب و اغلب در حمام آب از دریاچه ها
ها و رودخانه ها که می تواند شنا خیلی خوب.
حمام کردن فیل ها پاشش آب از Jaratimha.

شبكة 
العمالقة
فیل ها آموزش دیده مورد استفاده قرار سیاهههای مربوط به حمل و نقل
در بسیاری از کشورهای آسیایی مانند هند ، فیل در تصویر.